Storks Hikayesi

Üretimde Ustalık İle Başlayan Değerli Bir Serüven...

Storks marka hikayesi 1971 yılında başladı. Üretimde ustalığa verilen önemle büyümeye emin adımlarla devam etti ve Türkiye takı sektöründe 82 satış noktası ile saygın ve güvenilir bir yer kazandı.

Türkiye'nin İlk Mücevherat Markası olmanın Haklı Gururu...

Yıllar içerisinde müşterilerinin hayatlarında değerli ve derin izler bırakmayı başarmış bir marka oldu Storks... Müşterileri ile sadece ticari bir ilişki değil; duygusal değerler üzerine inşa edilmiş güçlü bağlar kurdu.

Türkiye'nin en köklü mücevher markası Storks Emin Ellerde...

Türkiye'nin ilk mücevher markası olan Storks, 2016 yılında pırlantalı mücevher ihracatında Türkiye birincisi On Mücevherat bünyesine katıldı. 1997'de Sümer Kuyumculuk tarafından kurulan Storks'un değerli marka serüveni, başlangıçta atılan temel değerlerle ve meslek aşkı ile sürdürülmektedir.

VİZYONUMUZ

2020 yılında Türkiye'de ve dünyadaki satış noktalarımız ile global bir marka olmayı hedeflemekteyiz.

MİSYONUMUZ

Çağdaş anlayışı, tasarım ve üretim gücü ile Storks, yeni çağa ayak uydurmayı ve müşterilerine gerçek mücevher satın alma deneyimini yaşatmayı düstur edinmiştir ve müşterilerinin güvenle ve zevkle alış veriş yaptıkları marka olmaya devam etmektedir.
Türkiye'nin ilk mücevherat firması olmanın verdiği bilinç ile hem bayiilerimizin hem de müşterilerimizin özel hissetmeleri ve mutlu olmaları için çalışıyoruz.
Storks vizyonunu paylaşan girişimcilerden oluşan bayiileri ile mücevherat alanında bir meslek kulübü olmayı hedefleyen Storks, bayiileri ile el ele, paylaşımcı bir anlayış ile takı sektörüne yön vermeye devam etmektedir.