Storks DENEYİMİ

Mağaza Konsepti

Bayii bakış açısından "kurulumu kolay, hizmet vermesi kolay" ; mücevher müşterisi açısından "içeri girmesi kolay, hizmet alması kolay" mottosu ile hayata geçirilen mağaza konsepti, mücevherleri ön plana çıkaracak şekilde sade bir tasarıma sahip olacak şekilde tasarlandı. Yeni mücevher müşterisi, yeni neslin perakende mücevher mağazasından beklentileri araştırmalar ile tespit edilerek, mağaza konseptine uyarlandı. Mağaza tasarımında, 25-45 yaş grubunun perakendeden en büyük beklentisi "deneyim" yüceltiliyor. Mücevher satışınının yanı sıra müşterilerimize mücevher deneyimi yaşatarak, onları hayal ettiklerine kavuşturacak deneyimin hizmetini gerçekleştiriyor, müşterilerimizin mutluluğu için çalışıyoruz.

Storks Deneyimi

Storks Mücevher Deneyimi'nde Mücevher Danışmanlarının Rolü

Storks Mücevher Deneyimini sadece mağaza konsepti ile yaşatmanın mümkün olmadığını biliyoruz ve bu yüzden mücevher danışmanlarımıza değer veriyoruz. Müşterilerimizin yaşayacağı en iyi satın alma deneyimlerinin, en iyi mücevher danışmanlarından geçtiğini biliyor; onların pırlanta ve satış hizmeti alanlarındaki eğitimlerine büyük önem veriyoruz.

Stork Garanti Sertifikası

Storks Garanti Sertifikası, satın almalarınızda size yaptığımız teknik beyanları içermektedir. İade, değişim ve bakım konularında ürününüze eşlik eder.

HRD Antwerp Mücevher Raporları

Değerli taşlarımızı hem Storks sertifikası ile, hem de tüm tek taş alış verişlerinde sunduğumuz uluslararası HRD Antwerp (Elmas Yüksek Konseyi) mücevher raporları ile kayıt altına alıyoruz, mücevher alış verişinde güveni sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için www.hrdantwerp.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Storks Deneyimi
,
Storks Deneyimi

Storks CLUB

There are many ways to market a product or a service and providing the potential clients and customers with testimonials is one of the best ways to market. The power of testimonials can never be underestimated. People, especially nowadays, will only purchase products or avail services which have been referred to them by people whom they know. But most of the times, this is not an option that is in the hands of the business owner, he has to do the next best thing, which is to get testimonials from his past clients. Testimonials are living statements from past customers or clients which states that they were satisfied by the product/ service.