İade / Değişim Şartları

İade / Değişim Bilgileri

Storks.com.tr' den satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz. Yılbaşı ve Sevgililer Günü gibi kampanyalarımızda iade/değişim maalesef yapılamamaktadır.Yüzüğün içine yazı yazdırmış olmanız iadeye engel değildir.

Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının www.storks.com.tr’a 14 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir. 

14 günü aşmış ürünlerde satış fiyatı (TL) üzerinden %30 ile iade edilmektedir.

Bildirim için WhatsApp +90 549 545 19 29 destek hattımızı ya da iletişim formu’ nu kullanabilirsiniz.

storks.com.tr’ dan onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır. 

Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda Tüketici cayma hakkını kullanamaz.

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV’si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir. 

Storks 'dan satın almış olduğunuz ve 6502 sayılı T.K.H.K. çerçevesinde ayıplı olmayan ürünleri müşteri memnuniyeti kapsamında, satın aldıktan sonra 14 gün içinde, aşağıda aktarılan koşullar çerçevesinde değiştirebiliriz. Koşulların bir arada bulunmaması halinde değişim yapılamamaktadır.

Değiştirmek istediğiniz ürünün satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünün kutusunu açtıysanız; kutuya, ürüne ve aksesuarlara zarar vermeden, hasarsız, hatasız ve eksiksiz olarak getirilmesi ve ürünün kullanılmamış olması durumunda değişim işlemleriniz başlatılabilecektir. 

Ürünle birlikte eğer varsa verilen tüm hediyelerin de kusursuz ve eksiksiz olarak teslim edilmesi zorunludur.

Satış faturasının aslı olmadan değişim işlemi yapılamaz.

Yukarıdaki koşulların sağlanması durumunda makul süre içinde değişim işlemleriniz sonuçlandırılacaktır.

14 günü aşmış ürünlerde satış fiyatı (TL) üzerinden %15 ile değişim yapılmaktadır.

Aşağıdaki durumlarda değişim / iade işlemi yapılamamaktadır;

Özel tasarım üretim, ürün üzerine ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen yapılan ürünlerde, sertifikası kaybolmuş ürünlerde, kampanya ürünlerinde,

 iade/değişim yapılamamaktadır.

Storks ürününün uzmanlar tarafından incelendikten sonra üründe değişiklik veya hasar olması durumunda satın alınan ürünlerde değişim yapmama hakkını saklı tutar.

Bu metindeki yazılarımız www.storks.com.tr geçerli olup Storks Mağazalarımızda geçerli değidlir.