Bayi Başvurusu

Storks yeni çağa yüzünü dönmüş bir hizmet anlayışı ile toplam kaliteden ödün vermeyerek, müşterilerimizin güvenli ve zevkle alışveriş yaptıkları mücevher markası olma misyonu ile çalışmaktadır.

S&S Storks in Shop

Storks mağaza konseptinde yakaladığımız konfor ve sunum kalitesini artık satış noktalarında Storks in Shop ile uygulama imkanı sunuyoruz.

20 metrekarelik bir alan ile Storks Mücevher ailesine katılabilirsiniz. Dekor, Vitrin malzemeniz ve Banko Işığınız hazır şekilde teslim edilecektir. Kolay ürün tedarikinin yanı sıra, mücevher kutusu, poşet, sertifika (%15 değişim- %30 iade – 10 yıl bakım) ile destek verilecektir. Bölgenizde rekabet üstünlüğü kurmanız için gerekli olan hizmetler doğrultusunda profesyonel eğitim desteğimizin yanı sıra reklam, görsel ve pr desteği verilecektir.

Storks Mağaza

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de pırlantalı mücevher alışverişi bambaşka bir boyuta gelmiş durumda.

Müşteri memnuniyeti, fiyat, ürün kalitesi ve sunumu, ışıklandırma sistemleri, eğitimli satış temsilcisi gibi birçok etken mücevher satışında çok önemli bir rol oynamaktadır. Storks mağaza konsepti ziyaretçilerin rahat ve konforlu bir alışveriş zamanı geçirmeleri için tasarlanmıştır. Müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzerine bir mağaza atmosferi yaratılmıştır.

Sizde Stork Dünyasında ki Yerinizi Alın

Yurtiçi İletişim Enis ALBEK: 0530 245 72 82
Yurtdışı İletişim Daniel GENÇ: 0532 609 66 35

Paylaşımcı bir anlayış ile hem bayilerimizi hem de müşterilerimizi mutlu etmekten gurur duyuyoruz. Storks, bu görüşleri misyon edinmiş girişimcilerden oluşan bir meslek kulübü özelliği taşımakta ve müşterilerini değerli mücevherlerle güvenle buluşturmaktadır.

Storks Bayileri

Etkin bir perakende mücevher deneyimi sunmak üzere tasarlanmış mağaza konseptinde müşteri beklentilerine uygun hizmet verir.

Her ihtiyaca uygun kaliteli ürün gamı ile müşteri taleplerini kolaylıkla karşılar.

Storks Sertifikası ve tek taşlarda uluslararası HRD Mücevher raporlarıyla alışverişleri güven altına alır.

Siz de Storks ailesinde yerinizi almak, bölgenizdeki Storks bayisi olmak için bizimle hemen iletişime geçin.